درباره ما
موضوعات
دوستان
آخرین مطالب
 

در اینجا لینک یک نرم افزار تحت وب رو قرار دادم که به وسیله اون میتونید میزان بار سرمایشی ساختمان خودتون رو محاسبه کنید . برای کار با این نرم افزار باید نوع کاربری ساختمان (room use)و طول و عرض و ارتفاع ساختمان (room size )،تعداد تجهیزات الکتریکی به کار رفته در ساختمان و تعداد افراد مستقر در آن فضا را مشخص کنید.

برای مشاهده نرم افزار روی لینک زیر کلیک کنید

محاسبه بار سرمایشی ساختمان:: موضوعات مرتبط: سرمایش، محاسبات تاسیسات، کولر گازی، نرم افزارهای رایگان
::

نقشه برداری و GIS با Global Mapper 12.0.0 32And64 Bit

نقشه برداری و GIS با Global Mapper 12.0.0 32And64 Bit

برنامه Global Mapper یکی از برنامه های پرکاربرد در علوم نقشه برداری و GIS است. این برنامه کاربرد آسانتری نسبت به سایر برنامه های نقشه برداری و GIS دارد. این نرم افزار توسط شرکت Global Mapper طراحی شده است از ویژگیهای بارز این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود: 1) به عنوان یک نرم افزاری برای نمایش انواع پایگاه داده های رستری و وکتوری در فرمتهای مختلف. 2) امکان دانلود داده ها از دستگاه GPS و در صورت استفاده از سیستم online نمایش موقعیت شخص حامل GPS بر روی نقشه ها. ....

برای دانلود برنامه اینجا کلیک کنید:: موضوعات مرتبط: نرم افزارهای رایگان
::
ComfortAir نرم افزار تهویه مطبوع طراحی شده است و مورد استفاده قرار گیرد ، توسط مهندسین ، معماران ، پیمانکاران و حسابرسان انرژی برای محاسبه و تحلیل بارهای گرمایش و تهویه هوا در ساختمان های تجاری. واحد ورودی و خروجی می تواند به طور مستقل به زبان انگلیسی یا واحدهای متریک تنظیم. این برنامه حاوی آب و هوا و دیگر اطلاعات ضروری برای 1،071 شهرستانها و محلات را در 110 کشور ، در نتیجه ساختن آن برای هر مکان ، عملا در جهان قابل اجرا. خروجی برنامه شامل جداول و نمودار های خنک کننده بارهای (پروفیل بار) برای تمام ساعت شبانه روز و برای تمام ماه می باشد. این سرویس همچنین گزارش های خلاصه ای برای شرایط اوج و انبوهی از اطلاعات دیگر ، مفید مانند گزارش و نمودار سایه شیشه ای ، از دستگاه های خارجی به سایه مثل باله و overhangs. بعنوان مثال از اینکه چگونه از جداول بار ساعت به ساعت می تواند مفید باشد ، در طراحی و نگهداری سیستم های حرارتی تهویه مطبوع ، که در آن تن در ساعت (کیلووات ساعت) باید در محاسبات منظور می شود به اندازه سیستم های شبکه ساخته شده. برنامه بسیار کاربر پسند فراهم می کند و آن را جادوگران چند مفید به فرایند مانند اطلاعات ورود و Ù - محاسبه ارزش آسان به انجام و کمتر مستعد خطا و ommissions. کمکمتن حساس توسط نمودارهای مناسب که در آن ، نشان دهنده این است که در کلیک یک دکمه را. این برنامه به عنوان یک واسط چند سند (MDI) توسعه داده شد ، اجازه به کاربر برای باز کردن و کار بر روی چندین پروژه به طور همزمان.

ComfortAir HVAC Software 3.3 download

 :: موضوعات مرتبط: محاسبات تاسیسات، نرم افزارهای رایگان
::

نرم افزار اول با نام Insulated Pipe Temperature Prediction Spreadsheet

دانلود

نرم افزار دوم با نام Rockwool Calculator
دانلود:: موضوعات مرتبط: عایقکاری، نرم افزارهای رایگان
::
ارائه ای از جامعه مهندسان مکانیک پارس در زمینه حرارت و سیالات . این نرم افزار يک نرم افزار برنامه نويسي قوي در زمينه علوم حرارت و سيالات است که در سال هاي اخير مورد توجه مجامع علمي معتبر قرارگرفته است. اين نرم افزار در سال 1992 توسط يک محقق امريکايي به نام S.A. Klein و تحت پوشش شرکت FCHART نوشته شد.

ادامه توضیحات در ادامه مطلب است

file size : 5.50 MB 

دانلود نرم افزار


 :: موضوعات مرتبط: نرم افزارهای رایگان
::
نرم افزار مبنا19 جهت تهیه چک لیست انرژی ساختمان طبق مبحث 19 مقررات ملی ساختمان ویرایش دوم ، توسط شرکت مشاوران بهسازی مبنا طراحی و تولید شده است. این نرم افزار به عنوان یک نرم افزار کارا با امکانات فراوان و قابل توجه در جهت سهولت کاربران و رفع نواقص موجود در نرم افزار های پیشین در اختیار کاربران قرار می گیرد.
نرم افزار مبنا 19

·امکان افزودن شهرهایی که در لیست شهر های مبحث 19 نمی باشند.

·کنترل داده های ورودی از نظر نوع و محدوده

·کنترل تناسب بین داده های وارد شده

·امکان مشاهده و چاپ وذخیره مشخصات جدارها شامل اطلاعات لایه بندی ، ضریب هدایت حرارتی، مقاومت حرارتی و وزن سطحی جدار به همراه عکس لایه بندی جدار در مقیاس مشخص

·امکان مشاهده ضرایب هدایت حرارتی وتوان حرارتی مرجع و طرح به صورت RealTime

·دارا بودن بانک تصویری مصالح جهت استفاده از عکس های مرتبط با مصالح استفاده شده

·دارا بودن جدار های پیش فرض برای انواع مختلف عناصر ساختمانی

·قابلیت تعیین اینرسی حرارتی ساختمان و جرم سطحی مفید آن

· تهیه چک لیست ها به همراه عکس

 دانلود نرم افزار:: موضوعات مرتبط: نرم افزارهای رایگان
::
 
آرشیو مطالب
برچسب ها
لینکستان
دیگر موارد